+31 (0)40 7600055
Kontakt
O EPSN

Zapewniamy Rozwój


Jesteśmy największymi zwolennikami naszych klientów i mocno wierzymy w nawiązywanie kontaktów międzyludzkich i czerpanie radości z biznesu. Osobiście jednoczymy talenty i tych, którzy chcą zatrudnić te talenty, zarówno w kraju, jak i za granicą. Zapewniamy rozwój wykwalifikowanym profesjonalistom poszukującym pracy, pracodawcom szukającym uzdolnionych osób oraz przedsiębiorcom pragnącym rozwinąć biznes jako licencjobiorca EPSN Workforce. Rozwój na poziomie osobistym, zawodowym oraz finansowym.

EPSN stosuje inne podejście.


Najpierw pragniemy poznać Ciebie osobiście, zanim rozpoczniemy proces. To dlatego osiągamy coraz większy sukces i dlatego liczba państw, w których działamy, stale się zwiększa:

  • Nasi międzynarodowi doradcy zawodowi poszukują, znajdują i wspierają utalentowane osoby, które pragną osiągnąć sukces w kraju lub za granicą.
     
  • Nasi partnerzy ds. rozwoju biznesu poszukują, znajdują i wspierają pracodawców, którzy są zainteresowani zatrudnianiem pracowników z kraju i zza granicy.

Partnerzy biznesowi EPSN Workforce dążą do bycia najlepszym w dziedzinie rekrutacji.


Są to przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą i posiadający licencję EPSN Workforce. Gotowi są, by dobrze Ciebie poznać, aby upewnić się, że osiągniesz wyznaczone przez siebie cele zawodowe i osobiste. Twój sukces to ich sukces.

Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą

Imię
Email
Pytanie