Operator Call Center with French

Romania / Code: 1805

Opis pracy

CERINTELE CANDIDATULUI IDEAL:

  • Cunostinte avansate de limba franceza;
  • Minim 6 luni experienta in call center (preferabil); Abilitati de a solutiona rapid situatiile dificile; Orientat catre client;
  • Foarte bune abilitati de relationare si comunicare prin telefon;
  • Atentie la detalii;
  • Spontaneitate, capacitatea de a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale, abilitatii de vânzare;
  • Cunostinte PC.

DESCRIEREA JOBULUI

  • Preluarea si tratarea solicitarilor din partea clientilor prin intermediul liniei dedicate de apel si a e-mailuri-lor primite;
  • Oferirea de asistenta si consilierea clientilor: informatii complete si corecte cu privire la produsele companiei;
  • Identificarea nevoilor clientilor, consilierea si vanzarea produselor companiei;
  • Inregistrarea comenzilor telefonice;
  • Inregistrarea si rezolvarea solicitarilor, sesizarilor primite din partea clientilor, conform procedurilor;
  • Adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client;

BENEFICII:

· Formare profesionala;

· Instruire permanenta asigurata de catre companie;

· Program de luni pâna vineri de la 09:00 -18:00 (pauza de masa de o ora este inclusa în acest interval);

· Transport gratuit la sediul firmei.

PACHET SALARIAL:

· Salariu de la 3.500 Ron Net;

· Bonuri de masa.

PROGRAM DE LUCRU:

Luni-Vineri, 9-18, cu o pauza de masa de 1 ora inclusa

LOCA?IA:

Otopeni

Se asigura transportul din/in Bucuresti prin microbuz pus la diapozitie de angajator